Nylonstrømpebukser 20 DEN leopardmønstret
Leopardmønstrede nylonstrømpebukser i 20 den svart.
183.20 kr
Leopardmønstrede nylonstrømpebukser i 20 den svart.
183.20 kr
Raske leveringer med Bring
Sikker betaling med Klarna
Åpent kjøp i 14 dager
Nylonstrømpebukser 20 DEN svart. Diskrete og elegante halvgjennomsiktige nylonstrømpebukser med dyrisk leopardmønster. 20 DEN, forsterket opp til rundt midjen.
Flere detaljer:
– halvgjennomsiktige
– leopardmønstrede
– god stretch
Farge: Svart
DEN: 20
Merke: Gorteks Lingerie
Materiale 85% poliamid, 15% elastan
Vekt | 100 g |
---|---|
Størrelse Undertøy | |
Märke | Gorteks, TopLady |
Varemerke |
Vi tilbyr korsetter, midjekorsetter, midjesko, skinnkorsetter med eller uten metallskinner i topp kvalitet. Gjør som våre 12.000 kunder i Norge og kjøp korsett! Vi tilbyr hundrevis av forskjellige korsetter i unike stiler som ikke tilbys i vanlige butikker. Vi har Norges største utvalg på nett med eget lager i Norge.
Korsettet er hemmeligheten bak den fantastiske timeglassfiguren du får. Superfin under jakken slik at du får et komplett antrekk. Korsettet gir den beste følelsen og alle kvinner bør ha et korsett i garderoben. Korsettet gjør deg omtrent to størrelser smalere og ser fantastisk ut!
Vi leverer sporbart hele veien med Bring til representant, pakkeboks eller hjem til døra. Du velger selv i mobilen.
Sikker betaling med Klarna. se, mobil, bank eller 30 dagers gratis faktura.
Full returrett i 14 dager. Forhåndsutfylte fraktetiketter lastes enkelt ned fra vår returside og kan spores hele veien.
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.